[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Де можна замовити доставку одягу з США в Україну?
klqrov Сообщение # 1
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Шукаю допомогу у виборі сервісу для доставки одягу з США до України. Я знайшов кілька сайтів, але вагаюся, наскільки вони надійні і чи варто користуватися їхніми послугами. Мені дуже хочеться замовити деякі брендові речі, які важко знайти тут, в Україні. Можливо, хтось має досвід і може порадити дійсно надійний спосіб отримати одяг з Америки? Які підводні камені можуть бути?
 
Nick Сообщение # 2
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 33
Репутация: 0
Статус: Offline
Я часто замовляю одяг з США і можу поділитися декількома порадами. По-перше, перевіряйте, чи має сервіс доставки добрі відгуки. Важливо, щоб у них була зручна система відстеження ваших посилок і підтримка клієнтів. Якщо говорити про тарифи, звертайте увагу не тільки на вартість доставки, але й на можливість об'єднання кількох посилок у одну, що може значно знизити витрати. Також важливо, що компанія дозволяє зберігання товарів на складі, це дає можливість чекати на інші покупки та об'єднувати їх.
 
klqrov Сообщение # 3
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Статус: Offline
Це дійсно корисно, особливо ваша порада про об'єднання посилок і зберігання товарів. Чи можете ви розповісти більше про ваш досвід з конкретними сервісами? Я знайшов один, який зветься Vector USA, чи чули ви про них? Якщо так, чи можете розповісти про ваші враження? Це б допомогло мені прийняти рішення.
 
wokid Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата klqrov ()
Це дійсно корисно, особливо ваша порада про об'єднання посилок і зберігання товарів. Чи можете ви розповісти більше про ваш досвід з конкретними сервісами? Я знайшов один, який зветься Vector USA, чи чули ви про них? Якщо так, чи можете розповісти про ваші враження? Це б допомогло мені прийняти рішення.

Можу як замовник розповісти про Vector USA, це сервіс доставки одягу з США, ця компанія пропонує різноманітні послуги, які можуть значно спростити та зекономити ваші витрати на покупки за кордоном. Ось декілька ключових переваг: перше, вони пропонують авіадоставку за тарифом всього 7.8$/кг і не мають обмежень на мінімальну вагу або кількість місць, що є дуже вигідно для невеликих або середніх замовлень. Друге, Vector USA пропонує безкоштовне зберігання вашої посилки на їхньому складі до 30 днів, що дозволяє зібрати декілька покупок і відправити їх разом, тим самим знижуючи загальні витрати на доставку. 

Ще одна перевага, компанія пропонує зручні способи відстеження посилки та надійну підтримку клієнтів. Що стосується самого асортименту, то через Vector USA ви маєте доступ до великої кількості американських онлайн-магазинів, включаючи такі відомі маркетплейси як Amazon та Zappos. Окрім того, компанія регулярно проводить акції та пропонує знижки на доставку, що робить покупки ще більш привабливими.


подивись доставки одягу з США https://www.vector-usa.biz/ua....tor-usa
 
Яна675 Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата klqrov ()
Я знайшов один, який зветься Vector USA, чи чули ви про них? Якщо так, чи можете розповісти про ваші враження? Це б допомогло мені прийняти рішення.
Мала досвід з цією компанією.
В них гарний тариф, безподатковий штат і все без прихованих платежів. До речі консолідаці та розконсоділація - безкоштовна.

Також спробувала їх доставку з Китаю, також за гарними тарифами https://www.vectorchina.biz/ua/tarify-na-dostavku-v-ukrainu/.
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close