[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум Украина » Форум техники Украина » Компьютерная техника » Яку клавіатуру краще обрати?
Яку клавіатуру краще обрати?
Annika Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго вечора всім! У мене зламалась клавіатура, тому в пошуках нової. Порадьте мені зручну клавіатуру для повсякденних задач на комп'ютері, та інтернет-магазин в якому її можна придбати.
 
Peter Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: Offline
Наскільки я зрозумів тобі потрібна сама звичайна клавіатура, не ігрова. В такому разі можу тобі підказати магазин, в якому надзвичайний вибір клавіатур та інших аксесуарів до комп'ютера.

купить выгодно виски https://maudau.com.ua/ru/category/viski/product_brand=monkey-shoulder ты сможешь тут успей пока скидки такие большие.
 
Annika Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
Так в ігри я не граю, тому ігрові клавіатури не розглядаю, але маю підробіток пов'язаний з текстом. Можливо ти порадиш мені хорошу клавіатуру? Та буду вдячна за посилання на магазин, де її можна купити.
 
Peter Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 17
Репутация: 0
Статус: Offline
Клавіатура Keychron K6 Pro 68 Key QMK RGB Gateron G PRO Brown Hot-Swap WL (K6PJ3) Black є відмінним вибором для клавіатурного ентузіаста.

Вона має компактний дизайн з 68 клавішами, що дозволяє ефективно використовувати простір на столі.Одна з головних переваг Keychron K6 Pro - можливість заміни переключачів. Gateron G PRO Brown є популярними переключачами серед користувачів, оскільки вони забезпечують приємне тактильне відчуття під час натискання. Крім того, ця клавіатура підтримує гарячу заміну переключачів, що дозволяє легко змінювати їх без необхідності розбирання клавіатури.Keychron K6 Pro оснащена RGB-підсвічуванням, що дозволяє налаштовувати освітлення клавіш згідно з вашими вподобаннями. Крім того, клавіатура підтримує QMK-програмування, що дає можливість налаштувати клавіатуру так, як вам зручно.


купить выгодно виски https://maudau.com.ua/ru/category/viski/product_brand=monkey-shoulder ты сможешь тут успей пока скидки такие большие.

Сообщение отредактировал Peter - Суббота, 2023-06-17, 11:22 PM
 
Antoniorsd Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Can I contact Administration?
It is about advertisement on your website.
Regards.
 
Форум Украина » Форум техники Украина » Компьютерная техника » Яку клавіатуру краще обрати?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close