[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Гінеколог що калічить. Бринь Володимир Миронович
Marta Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Нещодавно побачила як люди захищають хамовитого лікаря, та стало цікаво скільки він платить людям, які говорять що він такий гарний лікар.
Пішла ж по цім гарних відгукам до Бриня Володимира Мироновича, тому що читала що він багато кому врятував життя, сподіваючись що допоможе і мені.
Прийшовши, перший прийом пройшов досить непогано, мені призначили операцію, я недавго вагаючись звісно погодилась. Моїм діагнозом був швидкозростаюча лейоміома матки великих розмірів, тому лікар настояв що оперувати потрібно негайно.
Після того як відбулася операція, в мене тривала кровотеча не як буває при нормі, а вже більше 3 тижнів, я перелякана відразу побігла до лікаря, на що лікар мені хамовито сказав: «не веди себе як мала дитина, потерпіти не можете?»
Краще грошей доплатіть за тяжку операцію.
Після нестерпних днів пекельних мук, прибігла знову на що Володимир Миронович почав навіть знахабніло кричати на мене типу скільки ж можна бігати сюди, терпіть, все не витече, хоча я думала може ще грошей дати і краще відноситись стане, а ні.
Я просто була в розпачі, рубець величезний, кров не спиняється, лікар кричить… в мене сльози з очей не зходили.
Не раджу нікому йти до лікаря що допускає помилок в своїй справі, не признає їх, а пацієнтів потім просто ледве не виганяє, вимагає грошей побільше і заставляє терпіти.
Бачила приймає і зараз на Хрещатику, тому будьте обачні!!!
Прикріплюю свої висновки з консультацій, це справді правда життя, і дуже шкода що такі лікарі мають право лікувати, хоча лікуванням це не назвеш.
Дякуючи богу, до іншого лікаря я пішла по рекомендації знайомої, що справді підтвердив мої занепокоєння з приводу лікарської помилки з сторони Бриня, через якого прийшлось повторно робити операцію.
Залишайте відгуки анонімно, бо інколи ще телефонує та простить видалити за гроші .


Сообщение отредактировал Marta - Четверг, 2023-12-21, 2:20 AM
 
Antoniorsd Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Where is admin?
It is important.
Regards.
 
Rizzik Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Дякую за підказку

Зверніть увагу на ЖК Оптимісто https://optimisto.com.ua/ тут найкраще житло
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close