[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Вирішила проблему і позбулася комплексу
VandaShup Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 1
Статус: Offline
Всім привіт. Хочу поділитися з вами своїм комплексом. Я соромлюся ходити в туалет по великому поза домом. Навіть можна сказати - боюся! У мене це вже давно і пов'язано з тим, що після мене залишається неприємний стійкий запах. Для мене це абсолютно не смішно, оскільки така проблема почалася кілька років тому. Спершу я не дуже звернула увагу, але потім все само собою вийшло за рамки допустимого. 
Якщо серед вас є люди, у яких є присутнім подібна проблема, то читайте далі, якщо немає, ну що ж ... Коротше, я в інсті випадково побачила рекламу, в якій говорилося про новий засіб, називається ПшПш. Якщо додати в унітаз перед тим як ви вирішили покакать, то запаху не буде. Ось таке класне рішення проблеми.
Дорогі модератори, це не реклама, а допомога людям, у яких можуть бути подібні проблеми. Якщо у вас немає з цим проблем, то відмінно. Але повірте, є люди у яких подібна проблема існує і має дуже гострий характер.Всім міцного здоров'я!
 
Oleksandriya Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 1
Статус: Offline
Цитата VandaShup ()
Якщо серед вас є люди, у яких є присутнім подібна проблема, то читайте далі, якщо немає, ну що ж ... Коротше, я в інсті випадково побачила рекламу, в якій говорилося про новий засіб, називається ПшПш. Якщо додати в унітаз перед тим як ви вирішили покакать, то запаху не буде. Ось таке класне рішення проблеми.Дорогі модератори, це не реклама, а допомога людям, у яких можуть бути подібні проблеми. Якщо у вас немає з цим проблем, то відмінно. Але повірте, є люди у яких подібна проблема існує і має дуже гострий характер.Всім міцного здоров'я!
Добрый день. У меня есть такая проблема и я не знаю как с этим бороться. Я пробовала менять рацион питания, пробовала походить на сыроедение и вегетарианство. Ничего не помогало, ровным счетом, и до сих пор не помогло. Если я все верно поняла из вашего поста, то это PshPsh? Я нашла в гугле. Вроде совпадает по описанию. Не могли бы вы прислать фото, для полной уверенности в вопросе. Спасибо.
 
Albіniya Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата VandaShup ()
Всім привіт. Хочу поділитися з вами своїм комплексом. Я соромлюся ходити в туалет по великому поза домом. Навіть можна сказати - боюся! У мене це вже давно і пов'язано з тим, що після мене залишається неприємний стійкий запах. Для мене це абсолютно не смішно, оскільки така проблема почалася кілька років тому. Спершу я не дуже звернула увагу, але потім все само собою вийшло за рамки допустимого. В
Я дуже добре вас розумію, бо у мене точно така ж проблема. Вона виникла відразу після того, як я переїхала до Києва. Можливо мені не підходить київська вода, можливо овочі. Я намагалася розібратися в цьому але без успішно. Зверталася до лікаря, він сказав, що аналізи в нормі і краще б мені голову проаналізувати. Не вистачало мені ще мозгоправов! Якщо продукт працює так, як ви його описуєте, то можливо це те, що мені потрібно. Дякую за інфу, я обов'язково куплю і спробую. У магазинах продається або тільки онлайн замовлення?


Сообщение отредактировал Albіniya - Пятница, 2021-04-23, 12:03 PM
 
Albіniya Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Я купила PshPsh і вже почала використовувати. Мені дуже подобається. Якщо у вас є почуття страху перед походом в туалет і це пов'язано з неприємним запахом, який залишиться після вас, то це що вам потрібно. І ніяких психологів. І ще я подумала ось про що, на роботу можна юрять з собою флакон. Теж дуже зручно.
 
YevgenKo Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Репутация: 0
Статус: Offline
В мене такої проблеми немє, але поражду щось зі свого досвіду. Після сніданку в моєї сестри був майже кожний день жидкий стіл. Зараз вона на сніданок їсть тільки вівсяну кашу і запаз після неї у вбиральні приємніший.

Монтаж вентиляційного обладнання в компанії ДимоВентСервіс обійдеться не дуже дорого, Широкий спектр послуг дозволяє виконувати одразу кілька завдань, а не шукати додаткових підрядників.
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close