[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Дайте рекомендацію щодо вибору коньяку арарат
andrei40 Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Нещодавно зацікавився коньяком і багато чув про вірменський коньяк Арарат. Хотів би дізнатися більше про цей напій і які саме варіанти варто спробувати в першу чергу. Мене цікавлять як бюджетні варіанти для щоденного вживання, так і більш вишукані, для дня народження. Також хотілося б знати, які відмінності у смаку та ароматі мають різні види коньяку Арарат. Чи є різниця між 3, 5 і 7-зірковими варіантами?
 
ivancheg_ Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Радо допоможу з вибором. Коньяк Арарат справді вартий уваги.
Почнімо з класики: Арарат 3 зірки має насичений і трохи обпалюючий смак із легкою солодкістю та сухістю наприкінці. Арарат 5 зірок відрізняється більш тонким та делікатним смаком, з інтенсивними ароматами. Нарешті, Арарат 7 зірок має витримку в 7 років і славиться своїм багатим букетом та тривалим післясмаком. Кожен з цих варіантів вартий спроби залежно від твоїх вподобань і ситуації.
 
andrei40 Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Тепер розумію, на що звертати увагу. Схиляюся до того, щоб спробувати Арарат 7 зірок для особливої події, а для щоденного смакування, мабуть, оберу Арарат 3 зірки. Ще одне питання: як краще смакувати ці коньяки, щоб розкрити їхній букет повністю? Чи є якісь спеціальні поради або секрети? Можливо знаєш місце, де це все можна придбати?
 
ivancheg_ Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус: Offline
Щодо смакування, є кілька важливих моментів.
По-перше, коньяк найкраще подавати при кімнатній температурі, близько 20 градусів Цельсія.
По-друге, для розкриття аромату використовуй спеціальні коньячні келихи типу тюльпан, які допомагають концентрувати запах. Наливай коньяк на одну третину келиха і дайте йому подихати декілька хвилин перед смакуванням. Це дозволить напою розкритися повністю. Щодо місця, де можна прибдати, то я завжди купую коньяк Арарат в інтернет-магазині Маудау. Там можна знайти широкий вибір різних коньяків Арарат за приємними цінами і зручною доставкою.


Саме тут я купую коньяк Frapin по низьким цінам https://maudau.com.ua/category/brendi-i-koniak/product_brand=ararat
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close