[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Хочу знайти репетитора!
MatveiXXX Сообщение # 1
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 23
Репутация: 0
Статус: Offline
Вітаю! Мій син навчається у 8 класі і має проблеми з хімією. Хочу знайти репетитора, який допоможе йому зрозуміти предмет і підвищити успішність. Чи можете порадити когось з досвідом роботи з підлітками, хто вміє пояснювати складні теми просто і доступно? Дуже ціную ваші рекомендації та відгуки про конкретних викладачів.
 
Xassss Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Offline
Ми знайшли репетитора, який спеціалізується на роботі з дітьми середнього шкільного віку. Його здатність робити складні речі простими і зрозумілими дуже допомогла моєму сину покращити оцінки з хімії.
 
Platonff Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Наш репетитор використовує багато практичних завдань та експериментів, щоб допомогти дітям краще зрозуміти хімію. Це значно покращило інтерес та успішність мого сина в цьому предметі.
 
ykyys Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Platonff ()
Наш репетитор використовує багато практичних завдань та експериментів, щоб допомогти дітям краще зрозуміти хімію. Це значно покращило інтерес та успішність мого сина в цьому предметі.
Доброго дня, також шукав репетитора для сина з хімії і вирішив звернутися до сайту «BUKI School». Тут знайшов багато викладачів, які відповідають нашим вимогам.
Обрали досвідченого педагога, який відразу знайшов підхід до дитини. Репетитор надає цікаві та доступні матеріали, проводить інтерактивні уроки, що значно підвищує інтерес до навчання. Завдяки цьому, заняття стали для сина цікавими, а результати в школі значно покращилися. Я дуже задоволений сервісом та професіоналізмом «BUKI School». Раджу всім батькам, які шукають надійного репетитора для своєї дитини!


«BUKI School»
https://bukischool.com.ua/
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close