[ Обновленные темы · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Як обрати приватну багатопрофільну клініку?
MatveiXXX Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 45
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня, форумчани! Маю питання щодо вибору приватної багатопрофільної медичної клініки. Планую пройти комплексне обстеження для себе і дружини. Які клініки можете порекомендувати, щоб були зручні умови, професійний персонал та адекватні ціни? Чи були у вас випадки, коли ви або ваші знайомі зверталися до таких клінік? Дякую за відповіді!
 
Xassss Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Ми з дружиною проходили комплексне обстеження в приватній клініці. Враження від обслуговування дуже позитивні. Умови зручні, персонал професійний, ціни помірні.
 
Platonff Сообщение # 3
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 23
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Ми з дружиною проходили комплексне обстеження в приватній клініці. Враження від обслуговування дуже позитивні. Умови зручні, персонал професійний, ціни помірні.
 
Quinn Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Platonff ()
Доброго дня. Ми з дружиною проходили комплексне обстеження в приватній клініці. Враження від обслуговування дуже позитивні. Умови зручні, персонал професійний, ціни помірні.

Нещодавно я мав проблему з самопочуттям, яку не міг вирішити самостійно. За порадою друзів звернувся до приватної медичної клініки "Добробут" у Києві, і тепер не можу не поділитися своїм досвідом. Клініка просто супер!
Лікарі там справжні професіонали, всі з величезним досвідом і сучасним обладнанням. Я пройшов обстеження, отримав консультацію, і лікування було на найвищому рівні.
Обслуговування дуже приємне, персонал ввічливий і завжди готовий допомогти. Рекомендую всім, хто шукає якісну медичну допомогу!


https://dobrobut.com/ua
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

close